PROMOTOR CULTURA MARE.

PROMOTOR CULTURA MARE
Candidatul ideal
• Studii de specialitate in agronomie – conditie obligatorie
• Cunoștințe tehnice și de specialitate despre bio-stimulatori si fertilizanti foliari (constituie un avantaj)
• Experienta de promovare produse in domenii similare, reprezinta un plus
• Experiență minimă de 2 ani in domeniul agribusiness
• Cunostinte despre piata – industria agri, concurență, clienti
• Cunostinte specifice culturii mari (porumb, grau, rapita, floarea soarelui etc)
• Reale abilitati de comunicare si relationare precum si o atitudine pozitiva.
Increderea, Initiativa si Dinamismul adauga nota de succes!
Descrierea jobului
• Promoveaza, in teritoriul de care este responsabil, produsele, tehnologiile si ofertele comerciale Aectra catre fermierii aflati deja in portofoliul de clienti Aectra
• Efectueaza vizite si identifica potentiali noi clienti pentru activitatile de promovare si generare comenzi
• Genereaza comenzi conform campaniilor de promovare si a solutiilor tehnologice recomandate de catre Companie
• Determina fermierii in vederea crearii de loturi demonstrative
• Urmareste si noteaza determinarile si rezultatele obtinute in loturile demo
• Sprijina Managerul Zonal de Vanzari in organizarea de întâlniri cu fermierii, precum si in organizarea de simpozioane, mese rotunde si vizite, pentru prezentarea soluțiilor Aectra
Postul implica deplasari frecvente in teritoriul alocat
Ce oferim?
• Oportunitatea desfasurarii activitatii intr-o firma lider incontestabil de piata pe segmentul de interes, cu spirit antreprenorial, ce are ca filozofie dezvoltarea profesionala in mod constant
• Training specializat in domeniul agribusiness in zona tehnologiilor de varf
• Suport in promovarea intensa de marketing cu scopul de a genera comenzi
• Bonusuri si premii in functie de realizari